Ładowanie...
1 polubienie
2 komentarzy
0 filmów
0 przesłanych
0 obserwujących
  • Cool mod, but i have problem... When i want to record my map with Rockstar Editor ingame recorder every peds are doubled. Any idea?

    2 maja 2016
  • Man cool map, but i am film maker from Czech Republic and when i want to record with Rockstar Editor recording on your map game crash. Any idea?

    2 maja 2016